Zmienne trendy na rynku nieruchomości

moving_house_box_coupleTrendy zmieniają się, nie tylko w modzie, ale również na rynku nieruchomości. Kiedy dysponujemy ogromną gotówką i pragniemy zakupić mieszkanie decydujemy się nie na mniejsze, jak do tej pory, ale na te o większym metrażu.

zakup-mieszkania

JAKI METRAŻ?

Jeszcze niedawno, kiedy pytano o większe mieszkanie, dotyczyło to maksymalnie około 50 metrów kwadratowych. Obecnie pytamy o mieszkania trzypokojowe i o powierzchni większej niż 60 metrów kwadratowych.

DLACZEGO TAK SIĘ DZIEJE?

Specjaliści uważają, że jest to spowodowane przede wszystkim zakupem mieszkań za gotówkę lub z jej większym udziałem – wolimy wtedy zainwestować w coś większego, co być może będzie służyć nam do końca życia. Na takie mieszkania decydują się przede wszystkim rodziny z dziećmi.

MAŁE, POPULARNE MIESZKANIA

Na rynku nieruchomości dotyczącym tańszych mieszkań nadal popularne są mniejsze lokale z dwoma pokojami o metrażu około 45 metrów kwadratowych.

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą mieszkania Partynicka we Wrocławiu. Znajdą tu Państwo rewelacyjną ofertę mieszkań o różnym metrażu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *