Targi Mieszkaniowe Nowy DOM Nowe MIESZKANIE

25 i 26 listopada w Warszawie na PGE Narodowym odbędzie się 61. Warszawska edycja Targów Mieszkaniowych Nowy DOM Nowe Mieszkanie. Podczas targów będzie możliwość zapoznania się z najnowszymi inwestycjami mieszkanIowymi. Na uczestników czekają także specjalne oferty na zakup mieszkania.

Podczas wydarzenia swoją ofertę zaprezentują deweloperzy m.in. Port Praski, Robyg, Marvipol, Yareal, Bouygues Immobilier Polska i wiele innych. Natomiast pośrednicy kredytowi, prawnicy i pośrednicy w obrocie nieruchomościami chętnie udzielą informacji o aktualnych warunkach kredytowych i programach pomocowych państwa.

Podczas targów uczestnicy będą mogli zbadać swoją zdolność kredytową i zapoznać się z aktualnymi ofertami mieszkań. W programie przewidziane są także wykłady, seminaria i warsztaty dotyczące ochrony nabywcy w umowach deweloperskich. Poruszone zostaną także tematy finansowania inwestycji mieszkaniowych, rozliczeń podatkowych, zagadnień technicznych i dokumentacyjnych związanych z zakupem mieszkania.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *