Targi BUDMA 2018

30 stycznia wystartowała kolejna edycja poznańskich targów budowlanych BUDMA! Sprawdź, na co można będzie liczyć w tym roku!

BUDMA – fachowcy fachowcom

Międzynarodowe Targi Budownictwa i Architektury BUDMA po raz kolejny przyciągnęły rzesze zarówno wystawców, jak też klientów zainteresowanych tematyką budowlaną. W kompleksie pawilonów Międzynarodowych Targów Poznańskich przy ul. Głogowskiej w Poznaniu znów spotkali się architekci, projektanci, wykonawcy i inwestorzy, dla których targi są doskonałą okazją do wymiany inspiracji i doświadczeń.

Główne atrakcje targów BUDMA

W tym roku główne atrakcje to m. in. Monteriada, podczas której będzie można zobaczyć, jak prawidłowo dokonać montażu okien czy drzwi. Do tego dochodzą mistrzostwa młodych fachowców (dekarzy i parkieciarzy), których zmagania będą doskonałą okazją do prezentacji nowych produktów z tej branży. Podczas wydarzenia zostaną również przyznane prestiżowe Złote Medale MTP dla wyróżniających się produktów. Na uwagę zasługują również panele i dyskusje dotyczące budownictwa ekologicznego, przede wszystkim IX Forum Budownictwa Energooszczędnego i Pasywnego oraz konferencje poświęcone budownictwu drewnianemu.

Międzynarodowe Targi Budownictwa i Architektury BUDMA: 30.01 – 2.02, Tereny Targowe MTP, ul. Głogowska 14. Więcej informacji dostępne jest na stronie organizatora http://www.budma.pl/.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *