Radius Projekt sprzedaje mieszkania. Coraz więcej inwestycji znanego dewelopera

Radius Projekt jest generalnym wykonawcą inwestycji mieszkaniowych. Grupa deweloperska posiada spore doświadczenia, a ostatnio odnosi coraz większe sukcesy na warszawskim rynku nieruchomości komercyjnych i mieszkaniowych. Nieustannie rosnąca sprzedaż mieszkań pozwala na planowanie kolejnych inwestycji. Na czym polega sukces Radius Projekt?

Plan sprzedaży zrealizowany – co dalej planuje Radius Projekt?

Liczba sprzedanych mieszkań znacznie przekroczyła zakładany na początku plan sprzedaży mieszkań. Prezes Radius Projekt, Robert Nowakowski, nie kryje zadowolenia i przygotowuje się do zakupu kolejnych gruntów. Po bardzo udanym 2017 roku (sprzedaż 820 mieszkań) kontynuuje dobrą passę – w I półroczu 2018 grupa sprzedała ponad 400 przestrzeni mieszkalnych. Jakie projekty wykonuje Radius Projekt?

  • Park Leśny Rembertów – oddanie do użytkowania projektu przewidziane jest na IV kwartał 2018, natomiast w pierwszym etapie projektu sprzedano już 70% mieszkań. Kolejny etap sprzedaży rozpocznie się w III kwartale bieżącego roku.
  • Apartamenty Raków – tutaj, sytuacja przedstawia się podobnie. Po pierwszych dwóch etapach sprzedaż wynosi 50%, projekt zakłada wprowadzenie III etapu sprzedaży.
  • Nowy Raków – zdecydowanie największy sukces Radius Projekt. Grupa postanowiła zakończyć inwestycję o 2 lata wcześnie niż planowano, czyli już w 2019 roku. Powodem tego jest 90% sprzedaż mieszkań.

Radius Projekt – mieszkania i infrastruktura dla Ciebie

Radius Projekt doskonale wyczuł rynek i postawił na mieszkania o mniejszym metrażu, od 27 do 50 metrów kwadratowych. Dodatkowo, dzięki inicjatywie wybudowania (na własny koszt) kanalizacji na odcinku 1,5 km, udało się porozumieć z lokalnymi władzami i przekonać, że lepszym rozwiązaniem jest wybudowanie budynków mieszkalnych, a nie sortowni śmieci. Deweloper dba, by infrastruktura znajdująca się w pobliżu budynków mieszkalnych charakteryzowała się najwyższą jakością. Oprócz sprzedaży nieruchomości Radius Projekt zajmuje się również modernizacją ulicy Chełmżyńskiej, która była przewidziana na okres wakacyjny.

Doświadczenie gwarancją sukcesu

Radius Projekt posiada bardzo duże doświadczenie w branży deweloperskiej. Istnieje na rynku od ponad 20 lat. Oprócz działalności deweloperskiej – komercyjnej i mieszkaniowej – zajmuje się również najmem nieruchomościami usługowymi, magazynami i przestrzeniami biurowymi.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *