Projekt „mieszkanie dla młodych” – kto może skorzystać?

Wiele osób jest zainteresowanych otrzymaniem dofinansowania do zakupu własnego mieszkania. Z tego względu, warto byłoby zwrócić uwagę na projekt „mieszkanie dla młodych” Kto może z niego skorzystać?

Mają taką szansę zarówno osoby, które żyją w związkach małżeńskich, jak również single bądź ci, którzy samotnie wychowują dzieci. Ograniczeniem jest jednak wiek, który wynosi maksymalnie 35 lat. Z pewnością warto także pamiętać o tym, że przypadku małżeństw, brany pod uwagę jest wiek młodszego partnera. Jakie nieruchomości w Krakowie można zakupić w ramach projektu „mieszkanie dla młodych”?

Z projektu mogą skorzystać mieszkańcy różnych miast, również Krakowa. Niektórzy mieszkańcy dawnej stolicy Polski zastanawiają się nad tym, jakie nieruchomości mogą zakupić w ramach tego właśnie projektu. Przede wszystkim powinni oni wiedzieć o tym, że program „mieszkanie dla młodych” oferuje dopłaty do mieszkań, pochodzących wyłącznie z rynku pierwotnego. Z tego względu, mogą z niego skorzystać wyłącznie Ci ludzie, którzy są zainteresowani zamieszkaniem w lokum, znajdującym się w nowym budownictwie. Na szczęście Kraków jest jednym z tych miast, w jakich nie brakuje takich właśnie budynków. Ciekawe propozycje można znaleźć w różnych częściach tego miasta, dzięki czemu istnieje szansa zakupu mieszkania z dofinansowaniem w wybranej przez siebie dzielnicy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *