Osiedle Przystań – nowy punkt na mapie Wrocławia

Osiedle Przystań to nowa inwestycja wrocławskiego dewelopera Republiki Wnętrz. Inwestycja zlokalizowana jest w pobliżu Parków Strachocińskiego i Biskupińskiego przy ulicy Chałupnicza. Zobacz, jakie mieszkania i warunki zapewnia inwestor.

Osiedle Przystań – nowe mieszkania Swojczyce

osiedle-przystan-wroclaw

Na stronie projektu http://osiedleprzystan.com/ możemy przeczytać o budowie trzech, czteropiętrowych budynków. Według dewelopera powstanie ponad 100 lokali mieszkaniowych o różnej powierzchni.

Ilość mieszkań: ponad 100

Powierzchnia mieszkania: 26 – 87 m2

Plusem jest to, że każde mieszkania posiada własny balkon. Przeglądając ofertę zwróciliśmy uwagę na to, że niektóre mieszkania mają więcej niż jedno wyjście na balkon. Oprócz mieszkań przeznaczonych dla rodzin powstanie również kilkanaście mieszkań dla par lub singli.

Prawdopodobnie związane jest to z faktem, że inwestycja znajduje się w pobliżu budynków kilku wrocławskich uniwersytetów.

Czego jeszcze możemy się spodziewać?

Osiedle projektowane jest w nowoczesnym stylu z zaplanowanymi alejkami, dziedzińcem i placem zabaw. Dodatkowo lokatorzy mają do wykorzystania komórki lokatorskie i 139 miejsc postojowych. Aktualnie trwa przedsprzedaż mieszkań, a deweloper oferuje możliwość łączenia mieszkań. Dzięki temu istnieje szansa na stworzenie większej przestrzeni i aranżację według własnego upodobania.

Zakup mieszkania możliwy jest w systemie 10/90 oraz przy dofinansowaniu z MDM, ale więcej szczegółów udzielane jest podczas rozmowy z biurem sprzedaży dewelopera.

Lokalizacja

Inwestycja znajduje się w pobliżu Strachocina, Kowale i Biskupina. W pobliżu osiedla znajdują się liczne budynki Uniwersytetu Wrocławskiego,  Przyrodniczego i Politechniki Wrocławskiej. Plusem jest również odległość kanału żeglugowego.

lokalizacja-osiedla-przystan

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *