Noc z Designem we Wrocławiu – jesteście gotowi?

Prawdziwe święto wzornictwa coraz bliżej. 22 czerwca upłynie bowiem pod znakiem Nocy z Designem. Sprawdź, dlaczego właśnie wtedy warto wybrać się do Wrocławia!

Jubileuszowa, 10. odsłona Nocy z Designem to prawdziwa gratka dla wszystkich sympatyków najlepszego gustu w dziedzinie wzornictwa użytkowego. Profesjonaliści, amatorzy, czy też po prostu miłośnicy projektowania – wszyscy oni czuć będą się usatysfakcjonowani. Organizowana przez wrocławską Galerię Wnętrz DOMAR impreza w tym roku odbywać będzie się pod hasłem „Skąd przychodzimy, kim jesteśmy, dokąd idziemy?”.

Powyższe hasło pozwala domyślać się tematyki poszczególnych spotka Organizatorzy wydarzenia nie ukrywają, że zależy im na podkreśleniu związków między najnowszymi trendami w dziedzinie wzornictwa, a tym, co elektryzowało branże jeszcze nie tak dawno temu. Zarówno prelekcje, jak również ekspozycje zaplanowano pod tym kątem. Obecność legendarnego Alessandro Mendiniego w połączeniu z zaprezentowaniem TOP 10 projektów krajowego wzornictwa (wybór: Dorota Koziara) to główne atrakcje służące owemu celowi podczas tegorocznej edycji.

Nie znaczy to jednak, że podczas Nocy z Designem zobaczymy jedynie klasykę. Szeroka reprezentacja młodych polskich twórców zapewni moc atrakcji dla tych gości, którzy interesują się przede wszystkim osiągnięciami współczesnego wzornictwa. Agnieszka Bar, Oskar Zięta, Tomek Augustyniak – to tylko niektórzy z zaproszonych twórców. Oprócz tego liczyć możemy również na wiele warsztatów i pokazów specjalnych.

Zobacz, jak wyglądała poprzednia edycja:

Zapraszamy na YouTube Galerii Wnętrz Domar, gdzie znajdziecie więcej materiałów: https://www.youtube.com/user/GaleriaWnetrzDOMAR

Noc z Designem wystartuje w piątek 22 czerwca. Organizatorem i miejscem wydarzenia jest Galeria Wnętrz DOMAR przy ulicy Braniborskiej 14 we Wrocławiu. Więcej informacji znaleźć można na stronie organizatora: https://domar.pl/noc-z-designem/. Wstęp wolny!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *