Konferencja Inaczej o Nieruchomościach już w październiku

Najnowsze trendy, przyszłość rynku nieruchomości, a także zmieniające się standardy mieszkaniowe. Tych tematów na pewno nie zabraknie na tegorocznej edycji konferencji IoN – Inaczej o Nieruchomościach.

Inaczej o Nieruchomościach: rynek nieruchomości w XXI wieku

Wydarzenie organizowane przez agencję nieruchomości Lloyd Properties oraz serwis Morizon.pl w ubiegłym roku przyciągnęło tłumy zainteresowanych ze względu na interesujące, związane z aktualną sytuacją na rynku mieszkaniowym prelekcje. Zeszłoroczna edycja IoN odbyła się pod hasłem nowatorskiego podejścia do biznesu, dzięki czemu to młode wydarzenie zdążyło się na trwałe wpisać w polski rynek nieruchomości.

IoN – teoria i praktyka

Wystąpienia dotyczyły przede wszystkim zagadnień związanych z marketingiem nieruchomościami i umiejętnym zarządzaniem firmą tak, by jej oferta przyciągała klientów i jednocześnie cechowała się wysoką skutecznością sprzedaży. Eksperci tacy jak Ryan Hodge, Michał Sadowski i Krzysztof Rzepkowski zaprezentowali połączenie teoretycznej wiedzy z praktycznymi umiejętnościami wypracowanymi w toku wieloletniej pracy.

Tegoroczna edycja IoN większa od poprzedniej

Nie inaczej ma być w tym roku. Organizatorzy zamierzają przebić ubiegłoroczny wynik – dzięki tej zapowiedzi możemy spodziewać się wysokiej jakości profesjonalistów, którzy w toku kolejnych wystąpień zagwarantują najwyższy poziom prezentowanych treści. Wykłady dotyczyć mają zarówno skutecznego zarządzania biurem nieruchomości, jak również poruszać kwestie związane z rynkiem deweloperskim widzianym przez pryzmat najnowszych technologii.

Inaczej o Nieruchomościach już w październiku!

Konferencja IoN – Inaczej o Nieruchomościach odbędzie się w dniach 19-20 października 2018 w Warszawie. Póki co bilety są jeszcze niedostępne, ale w przypadku tak dużego wydarzenia spodziewać się można szybkiego wyprzedania całej puli. Warto zatem trzymać rękę na pulsie!

Fotografia pochodzi ze zbiorów serwisu Morizon.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *