Jak żaden inny przyciąga zagranicę

Paris Option 3Paryski rynek nieruchomości – jak poinformował Bloomberg – okazuje się luksusowy i przyciągający inwestorów zza granicy, a wszystko za sprawą nawet 10 procentowych spadek cen nieruchomości umiejscowionych w samym sercu Francji – Paryżu. Takiej okazji nie mogą przegapić, przede wszystkim inwestorzy z USA, Rosji czy Bliskiego Wschodu. To właśnie oni rzucili się na rynek paryskich nieruchomości.

SKĄD SIĘ WZIĘŁA TAKA OKAZJA?

 

Wielu francuskich bogaczy zwyczajnie ucieka z kraju z powodu nakazu płacenia wysokich podatków. Właśnie dlatego wyprzedają swoje apartamenty, domu, wille czy mieszkania. Choć przez ostatnie kilka miesięcy rynek nieruchomości w Paryżu nie był zadowalający, dziś przechodzi renesans dzięki znacznie spadającym cenom. Zagraniczni inwestorzy mogą pozwolić sobie na inwestowanie majątku w luksusowe nieruchomości w Paryżu, gdyż ich, jako obcokrajowców wysokie podatki dotyczyć nie będą.

Warto więc inwestować w rynek paryskich nieruchomości – nas, Polaków przecież wysokie, francuskie podatki również dotyczyć nie będą.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *